Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie


image

Od spotkania ze sztuką koreańską, przez polskie święta i zwyczaje, aż po dzieła sztuki artystów nieprofesjonalnych. Najważniejszą wartością Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie jest różnorodność, co przejawia się przede wszystkim w tematyce poszczególnych wystaw. Zachęcamy do zwiedzania z audioprzewodnikiem po polsku, angielsku lub niemiecku. Osoby z niepełnosprawnościami mogą skorzystać z audiodeskrypcji lub ścieżki w Polskim Języku Migowym. Z kolei dzieci i ich opiekunów zachęcamy do wypróbowania audioprzewodnika ze ścieżką rodzinną w języku polskim.

Wersje językowe

Flaga Polski
Język polski
Flaga Wielkiej Brytanii
Język angielski
Flaga Niemiecka
Język niemiecki

Typy ścieżek

Ścieżka podstawowa
Ścieżka podstawowa
Ścieżka rodzinna
Ścieżka rodzinna
Audiodeskrypcja
Audiodeskrypcja
Polski Język Migowy
Polski Język Migowy

Zastosowane technologie

Movi Guide Pro

MOVI Guide Pro

To kompleksowe rozwiązanie służące do dźwiękowej narracji na wszelkiego rodzaju ekspozycjach. Daje możliwość integracji i synchronizacji z urządzeniami multimedialnymi, oraz adaptacji do trasy, którą przemieszcza się Zwiedzający. Doskonale sprawdza się zarówno w przestrzeni otwartej, jak i zamkniętej. Pozwala na podział narracji na część podstawową (wyzwalaną automatycznie) oraz fakultatywną (wyzwalaną na żądanie zwiedzającego). Może być wykorzystywany do oprowadzania indywidualnego i grupowego.

Dane techniczne
Movi Transmitter


Movi TRANSMITTER

Mobilny nadajnik systemu MOVI służący do transmisji głosu przewodnika „na żywo” przy użyciu mikrofonu. Urządzenie posiada także funkcję uruchamiania za pomocą klawiszy funkcyjnych wcześniej przygotowanych nagrań, które są automatycznie wyzwalane w sparowanych z nadajnikiem odbiornikach. Wykorzystywany przy zwiedzaniu i oprowadzaniu grupowym.

Dane techniczne
icona
Wyzwalanie radiowe
(RF)
icona
Wyzwalanie na podczerwień
(IR)
Logo Państwowe Muzeum Etnograficzne w Warszawie
Państwowe Muzeum Etnograficzne
w Warszawie

ul. Kredytowa 1
00-056 Warszawa
woj. mazowieckie
52.2381673, 21.0099223

Strona internetowa instytucji