Muzeum Pałac w Rogalinie
Oddział Muzeum Narodowego w Poznaniu


image

Dziś raczej nie zdarza się, aby jakaś rodzina mieszkała w tej samej posiadłości od sześciu pokoleń. Niegdyś było to jednak zupełnie normalne – taki właśnie los był udziałem zasłużonego dla całej Polski rodu Raczyńskich. Od XVIII wieku do 1939 roku jego członkowie zamieszkiwali budynek znany dziś jako Muzeum Pałac w Rogalinie, oddział Muzeum Narodowego w Poznaniu. Olśniewający wystrój pałacu pozwala zwiedzającym wejść w skórę przedwojennej arystokracji, która tak wysmakowanymi wnętrzami cieszyła się na co dzień. Zwiedzanie z audioprzewodnikiem jest możliwe w wielu wersjach językowych: polskiej, angielskiej, chińskiej, francuskiej, hiszpańskiej, niemieckiej, rosyjskiej i ukraińskiej. Dostępna jest również audiowycieczka dla osób z dysfunkcją wzroku.

Wersje językowe

Flaga Polski
Język polski
Flaga Wielkiej Brytanii
Język angielski
Flaga Francji
Język francuski
Flaga Hiszpanii
Język hiszpański
Flaga Niemiecka
Język niemiecki
Flaga Rosji
Język rosyjski
Flaga Ukrainy
Język ukraiński
Flaga Chin
Język chiński

Typy ścieżek

Ścieżka podstawowa
Ścieżka podstawowa
Ścieżka podstawowa
Ścieżka uproszczona
(EN)
Audiodeskrypcja
Audiodeskrypcja

Zastosowane technologie

Movi Guide Pro

Movi Guide PRO

To kompleksowe rozwiązanie służące do dźwiękowej narracji na wszelkiego rodzaju ekspozycjach. Daje możliwość integracji i synchronizacji z urządzeniami multimedialnymi, oraz adaptacji do trasy, którą przemieszcza się Zwiedzający. Doskonale sprawdza się zarówno w przestrzeni otwartej, jak i zamkniętej. Pozwala na podział narracji na część podstawową (wyzwalaną automatycznie) oraz fakultatywną (wyzwalaną na żądanie zwiedzającego). Może być wykorzystywany do oprowadzania indywidualnego i grupowego.

Dane techniczne
Movi Guide TRANSMITTER

MOVI Transmitter

Mobilny nadajnik systemu MOVI służący do transmisji głosu przewodnika „na żywo” przy użyciu mikrofonu. Urządzenie posiada także funkcję uruchamiania za pomocą klawiszy funkcyjnych wcześniej przygotowanych nagrań, które są automatycznie wyzwalane w sparowanych z nadajnikiem odbiornikach. Wykorzystywany przy zwiedzaniu i oprowadzaniu grupowym.

Dane techniczne
icona
Wyzwalanie radiowe
(RF)
Logo Muzeum Pałac w Rogalinie
Muzeum Pałac w Rogalinie

ul. Arciszewskiego 2
62-022 Rogalin
woj. wielkopolskie
52.2345989, 16.9275924

Strona internetowa instytucji