Brama Poznania


image

Na Ostrowie Tumskim w Poznaniu Polska wzrastała. Co to znaczy? Wyspa Ostrów Tumski najprawdopodobniej była świadkiem najważniejszych wydarzeń w tworzeniu się państwa polskiego. To chociażby przyjęty przez Mieszka I w 966 roku chrzest, który umocnił znaczenie Polski w Europie. Chcąc poznać miejsce, w którym rozgrywały się sprawy tak niebagatelne, warto udać się do Bramy Poznania. Oferuje ona zwiedzanie z audioprzewodnikiem w języku polskim, angielskim, czeskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, rosyjskim i ukraińskim. Dla dzieci i ich opiekunów stworzyliśmy rodzinną ścieżkę zwiedzania w języku polskim.

Wersje językowe

Flaga Polski
Język polski
Flaga Wielkiej Brytanii
Język angielski
Flaga Czech
Język czeski
Flaga Francji
Język francuski
Flaga Ukrainy
Język ukraiński
Flaga Hiszpanii
Język hiszpański
Flaga Niemiecka
Język niemiecki
Flaga Rosji
Język rosyjski

Typy ścieżek

Ścieżka podstawowa
Ścieżka podstawowa
Ścieżka rodzinna
Ścieżka rodzinna

Zastosowane technologie

Movi Guide Pro

MOVI Guide Pro

To kompleksowe rozwiązanie służące do dźwiękowej narracji na wszelkiego rodzaju ekspozycjach. Daje możliwość integracji i synchronizacji z urządzeniami multimedialnymi, oraz adaptacji do trasy, którą przemieszcza się Zwiedzający. Doskonale sprawdza się zarówno w przestrzeni otwartej, jak i zamkniętej. Pozwala na podział narracji na część podstawową (wyzwalaną automatycznie) oraz fakultatywną (wyzwalaną na żądanie zwiedzającego). Może być wykorzystywany do oprowadzania indywidualnego i grupowego.

Dane techniczne
Movi Transmitter


Movi TRANSMITTER

Mobilny nadajnik systemu MOVI służący do transmisji głosu przewodnika „na żywo” przy użyciu mikrofonu. Urządzenie posiada także funkcję uruchamiania za pomocą klawiszy funkcyjnych wcześniej przygotowanych nagrań, które są automatycznie wyzwalane w sparowanych z nadajnikiem odbiornikach. Wykorzystywany przy zwiedzaniu i oprowadzaniu grupowym.

Dane techniczne
icona
Wyzwalanie radiowe
(RF)
icona
Wyzwalanie na podczerwień
(IR)
icona
Synchronizacja
Logo Brama_Poznania
Brama Poznania

ul. Gdańska 2
61-123 Poznań
woj. wielkopolskie
52.4123313, 16.9493862

Strona internetowa instytucji